Asennustiimi Karhula & Niemelä Oy

Eläinpuistontie 12
68300 Kälviä
www.asennustiimi.fi
info(at)asennustiimi.fi

Verkkolaskuoperaattori: 003721291126 Maventa
Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus 003717343579

Facebook

Ammattilaiset

Janne Karhula

Toimitusjohtaja - Myynti, markkinointi ja projektinjohto
janne.karhula@asennustiimi.fi
+358 400 562181

Erkki Niemelä

Projektijohtaja - Projektien ja työmaiden organisointi sekä johto
erkki.niemela@asennustiimi.fi
+358 40 5506906

Teemu Niemelä

Konttori, projektikoordinointi
teemu.niemela(at)asennustiimi.fi
+358 40 5464735

Lauri Maasikas

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
lauri.maasikas@asennustiimi.fi
+358 400 725475, +372 56616825

Aavo Nommela

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
aavo.nommela@asennustiimi.fi
+358 400 724638, +372 53652050

Urmas Selde

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
urmas.selde@asennustiimi.fi
+358 400 726598, +372 5137938

Peeter Sepp

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
peeter.sepp@asennustiimi.fi
+358 400 725496, +372 5295767

Toni Kempas

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
toni.kempas@asennustiimi.fi
+358 40 5236260

Kar Pikker

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
karipikker@gmail.com
+372 5090258

Erik Hanson

Työnjohto, koti- sekä ulkomaat
erik.hanson@mail.ee
+372 566 15 732

Kristian-Hindrek Tamvelius

Työnjohto, koti- sekä ulkomaat
k.tamvelius@hotmail.com
+372 5215170

Martin Virves

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
martinvirves@hotmail.com
martinvirves@hotmail.com

Raigo Pärn

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
raigoparn1980@gmail.com
+358 40 7698777, +372 58060959

Olli-Pekka Pesola

Työnjohto kotimaa
olli-pekka.pesola@asennustiimi.fi
+358 40 3565460

Antti Vapola

Työnjohto kotimaa
antti.vapola@asennustiimi.fi
+358 40 7746507

Rene Oispuu

Työnjohto, koti- sekä ulkomaat
reneoispuu@gmail.com
+372 5666 7328

Ota yhteyttä!

Haluatko kuulla lisää Asennustiimin palveluista tai toteuttamistamme töistä?

Soita numeroon +358 400 562181 tai täytä yhteydenottolomake.